Meistä

Ota yhteyttä!

Finitec on Suomen johtava agentuuri teknologia-alan freelancereille. Toimitamme sitoutuneet huippuasiantuntijat ratkaisemaan asiakkaidemme liiketoiminnan haasteita.

Olemme osa kahta alojensa uranuurtajien muodostamaa ekosysteemiä: Bravedoa ja Reaktor Fusionia.

Avainluvut

350+

Asiantuntijaa projekteissa

20k+

Asiantuntijaa rosterissa

30ME

Liikevaihto 2021

2005

Toiminnassa vuodesta
Talent agent profile picture

Aleksi Havia

Talent Agent

+358 50 5062466

aleksi.havia@finitec.fi

Talent agent profile picture

Anna Kanervo

Accounting Officer

+358 40 5234999

anna.kanervo@finitec.fi

Talent agent profile picture

Anni Uppala

Marketing Specialist

+358 50 4133544

anni.uppala@finitec.fi

Talent agent profile picture

Eeva Peltoniemi

Talent Agent

+358 50 4924588

eeva.peltoniemi@finitec.fi

Talent agent profile picture

Emmi Härmä

Business Development Agent

+358 45 1360188

emmi.harma@finitec.fi

Talent agent profile picture

Hanna Kainulainen

Business Development Agent

+358 40 0396063

hanna.kainulainen@finitec.fi

Talent agent profile picture

Hanne Kainulainen

Talent Agent

+358 40 7471135

hanne.kainulainen@finitec.fi

Talent agent profile picture

Heta Issakainen

Talent Agent

+358 44 3586382

heta.issakainen@finitec.fi

Talent agent profile picture

Hely Vähäkangas

Accounting Officer

+358 50 5703414

hely.vahakangas@finitec.fi

Talent agent profile picture

Janina Natri

Talent Agent

+358 40 1906277

janina.natri@finitec.fi

Talent agent profile picture

Jasmin Heino

Business Development Agent

+358 44 3280820

jasmin.heino@finitec.fi

Talent agent profile picture

Joona Tontti

Business & Tech Agent

+358 50 4066627

joona.tontti@finitec.fi

Talent agent profile picture

Jukka Kontro

The Closer, Partner

+358 40 0157945

jukka.kontro@finitec.fi

Talent agent profile picture

Kasper Arnivaara

Business Development Agent

+358 50 5355728

kasper.arnivaara@finitec.fi

Talent agent profile picture

Katri Vaimaa

(Äitiysvapaalla!)

Business Development Agent

+358 44 5321016

katri.vaimaa@finitec.fi

Talent agent profile picture

Lauri Jutila

CTO

+358 50 4034003

lauri.jutila@finitec.fi

Talent agent profile picture

Maria Miala

Business Development Agent

+358 45 6460679

maria.miala@finitec.fi

Talent agent profile picture

Markku Seraste

Senior Advisor

+358 40 0903544

markku.seraste@finitec.fi

Talent agent profile picture

Mikael Hornborg

Client Executive

+358 44 9802305

mikael.hornborg@finitec.fi

Talent agent profile picture

Pekka Hackspik

Managing Director

+358 50 0767072

pekka.hackspik@finitec.fi

Talent agent profile picture

Pia Laurinen

Senior Client Executive

+358 45 1172330

pia.laurinen@finitec.fi

Talent agent profile picture

Rami Hirvelä

Senior Advisor

+358 50 3283421

rami.hirvela@finitec.fi

Talent agent profile picture

Silja Jäppinen

(Äitiysvapaalla!)

Talent Agent

+358 44 2373506

silja.jappinen@finitec.fi

Talent agent profile picture

Taavi Thiel

The Godfather

+358 40 5540187

taavi.thiel@finitec.fi

Talent agent profile picture

Teppo Martinsuo

Client Executive

+358 40 7567042

teppo.martinsuo@finitec.fi

Talent agent profile picture

Tiina Honkiniemi

Senior Client Executive

+358 40 8444228

tiina.honkiniemi@finitec.fi

Talent agent profile picture

Timo Toukola

Senior Client Executive

+358 50 3111147

timo.toukola@finitec.fi